Úvod my

SVĚTELNÉ STUDIO myLIGHT

  • v rámci portfolia stávajících služeb ELKOV elektro a.s. vznikla dceřiná společnost myLIGHT s.r.o. a s ní nově vybudované světelné studio zaměřené na zajištění komplexních profesionálních služeb v oblasti osvětlení
  • světelné studio myLIGHT nabízí širokou škálu interiérového a exteriérového osvětlení. Služby studia zahrnují výběr svítidel, technický návrh, vizualizaci i zajištění realizace dodávky a montáže včetně veškerého příslušenství

Výběr osvětlení je při zařizování bydlení velmi důležitý. Ať už jde o svítidla vnitřní nebo venkovní, vždy dotvoří celkový design prostoru a fungují jako umělecký doplněk, pomocí kterého lze dodat místu tu správnou atmosféru. Díky vhodně zvolenému osvětlení je možné např. opticky zvětšit místnost, zvýraznit nebo naopak potlačit detaily prostoru či stavby, vytvořit určitou atmosféru prostředí.

V současné době je nabídka osvětlení prezentovaná v showroomech poměrně pestrá a každý si může vybrat z obrovského možností zboží. myLIGHT však není klasickým světelným studiem, které splývá se všemi ostatními. Nechce zákazníka zahltit kvantitou produktů, předat nekonečné množství katalogů, ale zaměřuje se na prezentaci světelných scén a efektů, které se dají pomocí vhodně zvolených svítidel vytvořit.

Cílem myLIGHT je být posluchačem, kreativcem a pomocníkem při splnění představy každého, kdo vyžaduje zcela individuální přístup. Na základě toho dokáže zpracovat návrh a následně ho i realizovat včetně veškerého doplňkového zajištění.

myLIGHT neoslovuje pouze koncové zákazníky, ale poutá pozornost i u architektů, projektantů a investorů. Navrhuje osvětlení bytů, rodinných domů, zahrad, administrativních a komerčních objektů, hotelů, historických budov, sportovišť a průmyslových staveb.